Pomysł na prezent

Jazda KTM X-Bow - 10 okrążeń: Poczuj moc i emocje za kierownicą tego futurystycznego bolidu!

OstatniO zarejestrowana cena:

12 lutego 2024

1,499.00

>> PRZEJDŹ DO SKLEPU <<

Wyjątkowy prezent

Zasiądź za kierownicą KTM X-bow, załóż kask i zasmakuj piorunującego przyspieszenia. Poczuj jak wiele pozytywnych emocji może dostarczyć jazda tym bolidem pozbawionym jakichkolwiek systemów wspomagających jazdę. Nadwozie wykonane z włókien węglowych opracował zespół na co dzień zajmujący się projektowaniem bolidów Formuły 1.

X-Bow to dwumiejscowy bolid sportowy wyprodukowany przez austriacką firmę KTM kojarzącą się głównie z motocyklami. Przy współpracy z Audi, Dallarą oraz Kiska Design powstał niezwykły samochód o futurystycznym, otwartym nadwoziu. Stylistyka i idea stosowana przez KTM w swoich motocyklach została przeniesiona na cztery koła. Premiera X-Bowa odbyła się 8 marca 2007 roku, a do produkcji samochód wprowadzono rok później. Ultralekka maszyna pozbawiona jakichkolwiek systemów elektronicznych świetnie radzi sobie na drodze. Zasmakuj sportowej jazdy na profesjonalnym torze wyścigowym i poczuj się jak prawdziwy mistrz kierownicy!

>> PRZEJDŹ DO SKLEPU <<

Jazda KTM X-Bow - 10 okrążeń to niezapomniane doświadczenie dla miłośników sportowych samochodów. Ten wyjątkowy pojazd oferuje nie tylko niesamowitą prędkość i precyzję, ale także doskonałe osiągi na torze. Dzięki swojej lekkiej konstrukcji i zaawansowanemu zawieszeniu, KTM X-Bow zapewnia niezrównaną zwrotność i doskonałe prowadzenie. Dodatkowo, jego aerodynamiczny design i mocny silnik gwarantują niezapomniane wrażenia podczas jazdy. Wybierając Jazdę KTM X-Bow - 10 okrążeń, otrzymujesz możliwość poczucia się jak prawdziwy kierowca wyścigowy i doświadczenia adrenaliny na najwyższym poziomie.


MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ