Pomysł na prezent

Jazda Dodge Viper SRT-10 na torze: Poczuj moc legendarnego AC Cobra!

OstatniO zarejestrowana cena:

12 lutego 2024

739.00

>> PRZEJDŹ DO SKLEPU <<

Wyjątkowy prezent

Zaliczany do klasy super-samochodów, odpowiednik legendarnego AC Cobra, Dodge Viper SRT-10 to wyjątkowa sportowa maszyna. Silnik V10 o mocy 500 koni mechanicznych i 3,8 sekundy do setki, rozbudzą wyobraźnię i przyspieszą puls każdego miłośnika motoryzacji. A jak się prowadzi Hmm... SRT w nazwie tego modelu to skrót od 'Street and Race Technology - możesz więc liczyć na niezapomniane wyścigowe emocje!

Poczuj się jak prawdziwy kierowca rajdowy. Usiądź za kierownicą wyjątkowego wozu Dodge Viper SRT-10 i poprowadź go po torze. To auto gwarantuje pakiet niezapomnianych wrażeń! Niecałe 4 sekundy do setki Wow! Przekonaj się, jak wielu ekstremalnych emocji może dostarczyć prowadzenie takiego sportowego potwora!

>> PRZEJDŹ DO SKLEPU <<

Jazda Dodge Viper SRT-10 na torze to niezwykłe doświadczenie dla miłośników szybkiej i ekscytującej jazdy. Ten potężny samochód oferuje nie tylko imponującą moc, ale także doskonałe osiągi i precyzję prowadzenia. Dzięki swojemu charakterystycznemu designowi i agresywnemu brzmieniu silnika, Dodge Viper SRT-10 przyciąga uwagę i zapewnia niezapomniane wrażenia. To idealna opcja dla osób poszukujących adrenaliny i chcących poczuć się jak prawdziwi kierowcy wyścigowi.


MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ