Pomysł na prezent

Imprezowy Termopas - Neoprenowy pas piwny, który utrzyma piwo w niskiej temperaturze

OstatniO zarejestrowana cena:

12 lutego 2024

59.90

>> PRZEJDŹ DO SKLEPU <<

Wyjątkowy prezent

Neoprenowy pas, który utrzyma piwo w niskiej temperaturze.

Czy na masowych imprezach i koncertach pod chmurką czujesz się jak ryba w wodzie? Niegroźne Ci szaleństwa w tłumie, lecz jedyne, co spędza ci sen z powiek, to stoiska i budki z piwem, oddalone od Ciebie o lata świetlne kilometrowych kolejek?Jeśli na wszystkie pytania odpowiedziałeś TAK, spraw sobie neoprenowy pas piwny! Z takim pasem śmiało możesz zapomnieć o wypatrywaniu na horyzoncie piwnych parasolek. Dzięki temu, że nie będziesz musiał co chwilę biegać po zimne piwo, nie stracisz również znakomitego punktu widokowego na koncertującego artystę. 6 piw w pasie, zapewnią Ci dostatek trunku na czas trwania imprezy, bez ryzyka utraty dobrej miejscówki przy scenie. Co więcej, pas wykonany jest z neoprenu, dzięki czemu Twoje piwo pozostanie schłodzone aż do samego spożycia!W pasie umieszczona jest również mała saszetka, która z pewnością przyda się do schowania komórki czy pieniędzy. Pas piwny to świetny gadżet na wypady z kumplami!Gadżet w pigułce:

- regulowane zapięcie

- pomieści 6 puszek piwa

- posiada kieszeń zamykaną na zamek

- długość całego pasa: 130 cm

- część neoprenowa - długość 56 cm, wysokość 16 cm

 

UWAGA: Wkładka informacyjna dotycząca produktu występuje w dwóch wersjach językowych (PL i EN) dostosowanych do kraju wysyłki.

  >> PRZEJDŹ DO SKLEPU <<

  Imprezowy Termopas to innowacyjny produkt, który zapewnia wygodę i efektywność podczas imprez. Jego główne cechy to:

  1. Termoizolacja: Termopas utrzymuje napoje zimne przez długi czas, dzięki czemu goście mogą cieszyć się chłodnymi napojami przez całą imprezę.

  2. Wytrzymałość: Wykonany z wysokiej jakości materiałów, Termopas jest trwały i odporny na uszkodzenia, co gwarantuje długotrwałe użytkowanie.

  3. Regulowany pasek: Dzięki regulowanemu paskowi, Termopas można łatwo dopasować do różnych rozmiarów butelek i puszek, zapewniając bezpieczne przenoszenie napojów.

  4. Przenośność: Termopas jest lekki i łatwy do przenoszenia, dzięki czemu można go zabrać na wszelkie imprezy, pikniki czy wyjazdy.

  5. Personalizacja: Produkt oferuje możliwość personalizacji, umożliwiając dodanie logo lub napisu, co czyni go idealnym prezentem lub gadżetem promocyjnym.

  Imprezowy Termopas to niezastąpiony dodatek na każdą imprezę, który zapewnia utrzymanie napojów w odpowiedniej temperaturze i dodaje stylu.


  MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ