Pomysł na prezent

Jenga Imprezowa Wieża Edycja Polska - Gra towarzyska z komendami i kieliszkami

OstatniO zarejestrowana cena:

12 lutego 2024

59.90

>> PRZEJDŹ DO SKLEPU <<

Wyjątkowy prezent

Chyba wszyscy znają wciągającą grę Jenga, w której gracze wyciągają ostrożnie drewniane klocki z wieży, by następnie odłożyć je na jej szczyt w taki sposób, by się nie zawaliła, a kolejny gracz miał problem z wydobyciem następnego klocka. Te sprawdzone proste zasady mają zastosowanie także w przypadku naszej wieży, jednak ma ona jeszcze to coś, co sprawia, że gra nabiera prawdziwych rumieńców. W zestawie występują klocki "czyste" i klocki z komendami. Na połowie klocków znajduje się komenda, którą należy wykonać po jego wyciągnięciu. W zestawie znajdują się dodatkowo cztery słusznych rozmiarów kieliszki i to właśnie one mają zastosowanie przy wykonywaniu komend z klocków. Powiedzmy sobie szczerze, to świetna gra na każdą imprezę czy rodzinny wieczór, jednak głowę trzeba mieć do niej wyjątkowo tęgą. Wszystkie komendy są teraz TYLKO w języku polskim. 

Gadżet w szczegółach:

 

 • Imprezowa wieża - gra towarzyska nie tylko dla dorosłych w polskiej wersji językowej
 • Zestaw składa się z 60 drewnianych klocków i 4 szklanych kieliszków
 • Na połowie klocków znajduje się komenda w języku polskim
 • Na opakowaniu umieszczone są zasady gry
 • Gra dla 2-4 osób (w przypadku zastosowani alkoholu jedynie dla osób powyżej 18 roku życia)
 • Estetyczne, przeźroczyste opakowanie

  >> PRZEJDŹ DO SKLEPU <<

  Imprezowa wieża edycja polska to doskonałe rozwiązanie dla miłośników muzyki i imprez. Ta wieża audio oferuje wiele funkcji, które sprawią, że każda impreza będzie niezapomniana. Jej główne cechy to:
  - Potężne brzmienie: Imprezowa wieża edycja polska zapewnia wysoką jakość dźwięku i potężne basy, które ożywią każdą imprezę.
  - Wielofunkcyjność: Możesz odtwarzać muzykę z różnych źródeł, takich jak Bluetooth, USB, CD, radio FM i wiele innych.
  - Efekty świetlne: Wieża jest wyposażona w efekty świetlne, które dodają atmosfery imprezie i tworzą niesamowity nastrój.
  - Łatwość obsługi: Intuicyjny panel sterowania i zdalne sterowanie umożliwiają łatwą obsługę wieży.
  - Mobilność: Dzięki przenośnemu designowi, możesz zabrać wieżę ze sobą na każdą imprezę i cieszyć się muzyką gdziekolwiek jesteś.
  Imprezowa wieża edycja polska to idealne rozwiązanie dla tych, którzy chcą stworzyć niezapomnianą atmosferę na imprezach i cieszyć się wysoką jakością dźwięku.


  MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ