Pomysł na prezent

Gigantyczny Kubek dla Leworęcznych: Wyjątkowy prezent dla leworęcznych z nadrukiem po lewej stronie

OstatniO zarejestrowana cena:

12 lutego 2024

57.99

>> PRZEJDŹ DO SKLEPU <<

Wyjątkowy prezent

Z czym na co dzień muszą radzić sobie leworęczni? Z faktem, że świat jest przystosowany do osób praworęcznych. Czy miałeś kiedyś okazję zauważyć, nie będąc osobą leworęczną, że np. większość kubków ma nadruk umieszczony po tej samej, prawej stronie? Gigantyczny Kubek dla Leworęcznych jest inny: nie dość, że umiejscowienie nadruku dostosowane jest do osób leworęcznych, to ma on sprawić, że poczują się one wyjątkowo! Bo z faktu bycia leworęcznym można być dumnym!
Gigantyczny Kubek dla Leworęcznych ma pojemność 900ml oraz nadruk z wyjątkową listą 10 najwybitniejszych leworęcznych, słynących z wielkich dzieł i odkryć. Wyjątkową, bo znajduje się na niej jedna szczególnie ważna osoba - "Ty". 🙂
Gigantyczny Kubek dla Leworęcznych to prezent-komplement. Podaruj go mistrzowi leworęcznej wirtuozerii: przyjacielowi, bratu, siostrze, córce, współpracownikowi. Niech zaparzą sobie w nim ulubionej kawy lub herbaty i z dumą cieszą się słuszną dawką napoju podczas dłuższej chwili relaksu. Kubek może być też dla nich inspiracją: sławne nazwiska plus prawie litr kawy pobudzą do działania i kto wie, może niedługo nazwisko Twojego leworęcznego przyjaciela naprawdę pojawi się na jednej z takich list?


  • nadruk po lewej stronie kubka
  • napisy w języku angielskim
  • bezpieczny
  • posiada atest Sanepidu
  • można myć w zmywarce

>> PRZEJDŹ DO SKLEPU <<

Gigantyczny Kubek dla Leworęcznych to produkt stworzony specjalnie dla osób leworęcznych. Jego główne cechy to ogromna pojemność, ergonomiczny kształt i wygodna rączka, zapewniające wyjątkowy komfort użytkowania. Ten kubek umożliwia leworęcznym łatwe i wygodne korzystanie z napojów, eliminując dyskomfort związany z tradycyjnymi kubkami przeznaczonymi dla praworęcznych. Jest to idealne rozwiązanie dla leworęcznych osób, które cenią sobie praktyczność i wygodę w codziennym użytkowaniu kubka.


MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ