Pomysł na prezent

Gigantyczny Kieliszek diVinto - Who cares - Black: Idealny prezent dla każdej okazji!

OstatniO zarejestrowana cena:

12 lutego 2024

99.90

>> PRZEJDŹ DO SKLEPU <<

Wyjątkowy prezent

Kieliszek idealny na każdy nastrój, zapakowany w etui.

Każdy ma czasami dzień, w którym nie wszystko idzie zgodnie z planem. Jak najlepiej okazać wsparcie komuś, kto właśnie go potrzebuje? Dając mu Gigantyczny Kieliszek diVinto - Who cares!

Po kieliszek wskazujący trzy poziomy napełnienia można sięgnąć zawsze, bo każdy powód do wypicia wina jest dobry! Gdy jest Ci źle, wypełnij go do poziomu Zły Dzień (Bad Day), by wszystkie troski odeszły w niepamięć. Przyda się też w udany dzień (Good Day) lub gdy jest Ci wszystko jedno (Who cares) i po prostu chcesz się zrelaskować. Do kieliszkamożna wlać od razu calutką butelkę wina, więc kto przejmowałby się tym, jaki dokładnie wskazuje poziom? Who cares! Wystarczy napełnić go raz, a dobrze!

Gigantyczny Kieliszek diVinto - Who cares to idealny prezent dla osoby, która miała ciężki dzień. Bezsprzecznie nadaje się również dla kogoś, kto ma powód do świętowania. Przyjaciółka ma wieczór panieński, córka dostała awans a koleżanka z pracy świętuje urodziny? Na każdą z tych okazji możesz podarować Gigantyczny Kieliszek diVinto - Who cares.

Taki prezent z pewnością wywoła też uśmiech na twarzystudenta, który dopiero co zakończył sesję, bez względu na jej wynik. Doskonale sprawdzi się jakopodarunek na osiemnaste urodziny. Ze względu na angielskie napisy może być też upominkiem dla koleżanki z innego kraju. To prezent z przymrużeniem oka, który pokazuje, jak dobrze kogoś rozumiesz.Gadżet w pigułce:

- Kieliszek wskazujący trzy poziomy napełnienia: "Good Day" ("Udany dzień"), "Bad Day" ("Zły dzień") oraz "Who cares" ("Kto by się przejmował")

- Pozwala cieszyć się winem bez konieczności jego dolewania

- Materiał: szkło

- Zapakowany w eleganckie czarne etui

- Etui wykonane z twardego i solidnego tworzywa, które chroni kieliszek przed potłuczeniem

- Lekka i kompaktowa konstrukcja ułatwia pakowanie etui do torby, plecaka lub walizki

- Eui pasuje do większości kieliszków o długości nóżki min. 10 cm

- Wysokość kieliszka: 28,5 cm

- Rozmiar etui: wysokość 31,5 cm, szerokość 13 cm

- Uwaga: nie myć w zmywarce

- Produkt chroniony Zarejestrowanym Wzorem Wspólnotowym No 004676559-0001

 

UWAGA: Kieliszki diVinto są robione ręcznie. Drobne niedoskonałości powstałe na powierzchni lub wewnątrz struktury szkła, są nieodłącznym elementem procesu jego ręcznego kształtowania.

    >> PRZEJDŹ DO SKLEPU <<

    Gigantyczny Kieliszek diVinto - Who cares - Black to produkt, który wyróżnia się swoimi kluczowymi cechami, korzyściami i unikalnymi punktami sprzedaży. Ten kieliszek jest niezwykle imponujący ze względu na swoją ogromną wielkość. Jego czarny kolor dodaje mu elegancji i stylu. Dzięki temu produktowi możesz cieszyć się swoim ulubionym napojem w wyjątkowy sposób. Jest to idealny dodatek do imprez, spotkań towarzyskich lub romantycznych wieczorów. Gigantyczny Kieliszek diVinto - Who cares - Black to niezwykły produkt, który przyciąga uwagę i zapewnia niezapomniane doznania.


    MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ