Pomysł na prezent

Gigantyczny Kieliszek diVinto - Diamond: Kieliszek, który mieści całą butelkę wina, zapakowany w estui

OstatniO zarejestrowana cena:

12 lutego 2024

89.90

>> PRZEJDŹ DO SKLEPU <<

Wyjątkowy prezent

Kieliszek, który mieści całą butelkę wina, zapakowany w etui.

Jeśli podczas picia wina czasem masz dość kolejnych dolewek, sięgnij po Gigantyczny Kieliszek diVinto - Diamond, który zmieści zawartość całej butelki tego trunku. Dzięki dużej pojemności naczynia nie trzeba przerywać rozmowy z przyjaciółmi albo wstawać z kanapy. Elegancki wygląd kieliszka sprawia, że sprawdzi się nawet podczas bardziej uroczystych okazji, a dzięki estetycznemu czarnemu etui można z nim podróżować bez obaw, że się potłucze lub podarować przyjaciołom mieszkającym nawet daleko stąd.

Gigantyczny Kieliszek diVinto - Diamond to wymarzony gadżet wszystkich miłośników wina, którzy oprócz praktyczności, cenią sobie estetyczny wygląd szkła. Połączenie go z czarnym etui daje gwarancję, że prezent zrobi odpowiednie wrażenie na obdarowanej osobie. To świetny prezent na urodziny, Dzień Matki czy Dzień Kobiet. Podaruj go siostrze, przyjaciółce lub komuś, z kim chętniespędzasz czas przy lampce wina. To także fajny upominek dla osoby, z którą nie widzieliśmy się przez dłuższy czas - Gigantyczny Kieliszek diVinto wystarczy napełnić tylko raz, aby móc przez cały wieczór cieszyć się wspólnym towarzystwem.Gadżet w pigułce:

- Kieliszek pozwala cieszyć się winem bez konieczności jego dolewania

- Materiał: szkło

- Zapakowany w eleganckie czarne etui

- Etui wykonane z twardego i solidnego tworzywa, które chroni kieliszek przed potłuczeniem

- Lekka i kompaktowa konstrukcja ułatwia pakowanie etui do torby, plecaka lub walizki

- Etui pasuje do większości kieliszków o długości nóżki min. 10 cm

- Wysokość kieliszka: 26 cm

- Rozmiar etui: wysokość 28,5 cm, szerokość 14 cm

    >> PRZEJDŹ DO SKLEPU <<

    Gigantyczny Kieliszek diVinto - Diamond to wyjątkowy produkt, który wyróżnia się swoimi kluczowymi cechami, korzyściami i unikalnymi punktami sprzedaży. Ten kieliszek jest niezwykle imponujący ze względu na swoją ogromną pojemność, która pozwala na serwowanie dużych ilości napojów. Wykonany z wysokiej jakości szkła, kieliszek diVinto - Diamond jest nie tylko elegancki, ale także trwały i odporny na uszkodzenia. Jego unikalny design, inspirowany diamentem, dodaje mu luksusowego wyglądu i sprawia, że jest idealnym dodatkiem do ekskluzywnych przyjęć i wyjątkowych okazji. Dzięki temu produktowi można cieszyć się niezapomnianymi chwilami z bliskimi, podkreślając ich wyjątkowość i prestiż.


    MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ