Pomysł na prezent

Foremka na lód pistolety - Walizeczka do lodu w kształcie pistoletu, idealna na gorące dni!

OstatniO zarejestrowana cena:

12 lutego 2024

22.99

>> PRZEJDŹ DO SKLEPU <<

Wyjątkowy prezent

Gdy atmosfera staje się zbyt gorąca, możesz usłyszeć nagle rzuć broń, to znak, że czas ostudzić emocje...ehh...napoje i sięgnąć do zamrażalnika po walizeczkę twardziela.

Potem wrzucić każdemu do szklanki po pistoleciku i będzie spokój. Z walizeczki wyciągniesz 6 szt. mrożących krew w żyłach i napoje w szklankach sporych rozmiarów pistoletów

A najlepszym miejscem przechowywania walizki jest wspomniany już zamrażalnik.

Zdecydowanie odradzamy zabieranie jej na lotnisko czy w inne publiczne miejsca, głównie dla własnego bezpieczeństwa. Zabójczy gadżet...

Gadżet w szczegółach:

  • forma-walizeczka do lodu w kształcie pistoletu
  • wymiar 18,5x14,5x2 cm
  • można myć w zmywarce
  • materiał: guma termoelastyczna TPR
  • przeznaczona do kontaktu z żywnością

>> PRZEJDŹ DO SKLEPU <<

Foremka na lód pistolety to produkt, który umożliwia tworzenie zabawnych i oryginalnych kostek lodu w kształcie pistoletów. Główne cechy tego produktu to:

1. Kreatywność: Foremka umożliwia tworzenie unikalnych kostek lodu w kształcie pistoletów, co dodaje zabawy i oryginalności do napojów.

2. Wytrzymałość: Foremka wykonana jest z wysokiej jakości materiałów, które zapewniają trwałość i długotrwałe użytkowanie.

3. Łatwość użycia: Dzięki prostemu procesowi wypełniania i zamrażania, foremka na lód pistolety jest łatwa w obsłudze i nie wymaga specjalnych umiejętności.

4. Wielofunkcyjność: Foremka może być również używana do tworzenia czekoladowych lub żelatynowych pistoletów, co daje możliwość eksperymentowania w kuchni.

Foremka na lód pistolety to idealny produkt dla osób poszukujących oryginalnych i kreatywnych dodatków do swoich napojów. Dzięki swojej trwałości i łatwości użycia, ta foremka zapewnia nie tylko zabawę, ale także praktyczne zastosowanie w codziennym życiu.


MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ