Pomysł na prezent

Foremka lodowa - KOŚCI: Wyjątkowe kostki lodu, które przyciągną uwagę na Twoją imprezę!

OstatniO zarejestrowana cena:

12 lutego 2024

22.99

>> PRZEJDŹ DO SKLEPU <<

Wyjątkowy prezent

Takich kostek lodu nie widział chyba żaden z Twoich znajomych. Podając napoje z lodowymi kośćmi możesz być pewien, że każdy zwróci uwagę na pirackiego drinka. Lodowe kości to niesamowite uzupełnienie podawanego drinka, szklanki soku lub zwykłej wody.

Jesteśmy pewni, że gdyby na Czarnej Perle była zamrażarka to sam Jack Sparrow piłby drinki z lodowymi kośćmi!

Wrzucając lodowe kości do imprezowego drinka powinieneś spodziewać się zaskakujących reakcji gości. Jeśli Twoi znajomi są wyluzowanymi ludźmi z poczuciem humoru to nie ma problemu. Gorzej gdy lodowe kości trafią do drinka zrzędliwego estety, który jest wyluzowany jak szyna kolejowa... ale takich znajomych nikomu nie życzymy.

Z doświadczenia wiemy, że lodowe kości są bardzo pożądane na każdej imprezie więc dobrze radzimy przygotować wcześniej odpowiednią ilość zamrożonych kości. Można je przygotowywać kilka dni przed imprezą i przechowywać zamrożone aż do imprezy.

Gadżet w szczegółach:

  • wymiary: 20,5cm x 11,5cm
  • forma wykonana z wysokiej jakości silikonu
  • produkt wielorazowego użytku
  • Dopuszczony do kontaktu z żywnością - posiada świadectwo Sanepidu

>> PRZEJDŹ DO SKLEPU <<

Foremka lodowa - KOŚCI to produkt, który oferuje wiele korzyści i unikalne cechy. Jest to foremka do lodu w kształcie kości, która zapewnia zabawną i oryginalną prezentację napojów. Główne cechy tej foremki to trwałość i łatwość użytkowania. Wykonana z wysokiej jakości silikonu, foremka jest elastyczna i łatwa do napełnienia wodą. Dzięki temu, że jest odporna na temperatury od -40°C do 230°C, można ją również używać do przygotowywania innych przekąsek, takich jak czekoladowe lub owocowe kostki lodu. Foremka lodowa - KOŚCI to doskonały dodatek do każdej imprezy, który zapewni niezapomnianą atmosferę i zaskoczy gości.


MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ