Pomysł na prezent

Foremka lodowa - Gitara: Oryginalne lodowe gitary i nutki dla fanów muzyki i chłodnych napojów

OstatniO zarejestrowana cena:

12 lutego 2024

25.90

>> PRZEJDŹ DO SKLEPU <<

Wyjątkowy prezent

Jak byćcoolna imprezie i stworzyćwycoolowany nastrój, by każdy mógł powiedzieć, żegra gitara? Najlepiej zaskoczyć gości jakimś odlotowym daniem , wyszukanym napojem czy nastrojową muzyką. Jest jeszcze inny, w sumie najprostszy sposób. Zaserwuj znajomym drinki z niezwykle oryginalnymmuzycznym dodatkiem - lodowymi gitarami.

Dzięki tej odjechanejformie lodowejstworzysz trzy gitary, każdą o innym kształcie oraz dwielodowe nutki. Gitara nie tylko chłodzi rozgrzane napoje, ale służy także jako mieszadełko, dzięki plastikowym gryfom (również w trzech różnych kolorach).

Może także popuścić trochę wodzę wyobraźni i do zamrażania użyć soku zamiast wody. Dzięki temu otrzymasz super zmrożonyowocowy „wkład" do szklanki z procentami. W miarę, jak gitara będzie się topić, Ty będziesz miał coraz lepszego drinka.

Lodowe gitary i nitki to świetna propozycja dla wszystkich fanów muzyki, imprez i chłodnych napojów.

Gadżet w szczegółach:

  • foremka na lodowe gitary
  • z foremki otrzymasz 3 gitary z plastikowymi gryfami i 2 lodowe nutki
  • wykonana z tworzywa termoplastycznego
  • wymiar foremki: 20 x 16,5 x 2 cm
  • wymiar gitary wraz z plastikowym mieszadełkiem 17,5 cm x 5,5 cm
  • przeznaczona do kontaku z żywnością

>> PRZEJDŹ DO SKLEPU <<

Foremka lodowa - Gitara to innowacyjna i zabawna foremka do lodów, która pozwala tworzyć lody w kształcie gitary. Jej główne cechy to:

1. Kreatywny design: Foremka ma realistyczny kształt gitary, co sprawia, że lody są nie tylko smaczne, ale również atrakcyjne wizualnie.

2. Wysoka jakość: Wykonana z wysokiej jakości silikonu, foremka jest trwała, elastyczna i łatwa do czyszczenia.

3. Łatwe użycie: Dzięki elastycznemu materiałowi, lody łatwo wyjmować z foremki, co ułatwia przygotowanie i serwowanie.

4. Wielofunkcyjność: Foremka może być używana nie tylko do lodów, ale także do tworzenia innych mrożonych przekąsek, takich jak sorbety czy jogurty mrożone.

5. Idealna na imprezy: Foremka lodowa - Gitara jest doskonałym dodatkiem do imprez tematycznych, urodzin czy koncertów, dodając niepowtarzalny element do deserów.

Foremka lodowa - Gitara to nie tylko praktyczne narzędzie do tworzenia lodów, ale również oryginalny sposób na urozmaicenie i wzbogacenie deserów.


MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ