Pomysł na prezent

Floating - Sesja relaksacyjna: Odkryj unikalne doznania nieważkości i odprężenia

OstatniO zarejestrowana cena:

12 lutego 2024

149.00

>> PRZEJDŹ DO SKLEPU <<

Wyjątkowy prezent

Weź udział w sesji floatingu i sprawdź czym jest izolacja sensoryczna. To wyjątkowy sposób na relaks, przyspieszoną odnowę biologiczną, ograniczenie bólu oraz kreatywność. Floating sprawi, że oderwiesz się od wszystkich codziennych spraw i doświadczysz stanu głębokiego odprężenia. Podczas seansu przebywać będziesz w specjalnej kabinie wypełnionej roztworem wody i soli EPSOM, która uniesie Twoje ciało, dzięki czemu doznasz uczucia nieważkości. Podczas godzinnego seansu Twój organizm narodzi się na nowo.

Miło byłoby unosić się w powietrzu prawda Nie mniej przyjemne jest także swobodne dryfowanie na powierzchni wody. Podczas sesji floatingu nie ma się czego bać. Głębokość wody nie mierzy więcej jak 30 cm, jednak specjalny roztwór zapewnia ciału pełną wyporność. To absolutnie niezwykłe uczucie, które pozwala całkowicie się wyciszyć i uwolnić od wszelkich problemów czy stresu. Pozwól sobie na chwilę cudownego zapomnienia lub podaruj je bliskiej osobie.

>> PRZEJDŹ DO SKLEPU <<

Floating - Sesja relaksacyjna to innowacyjna metoda relaksacji, która polega na unoszeniu się na powierzchni wody w specjalnym zbiorniku. Główne cechy tego produktu to:

1. Głębokie odprężenie: Floating pozwala na całkowite odciążenie ciała i umysłu, co przynosi głębokie uczucie relaksu i redukcję stresu.

2. Terapia sensoryczna: Podczas sesji relaksacyjnej, osoba doświadcza przyjemnego uczucia nieważkości, co wpływa na zmysły i pomaga w redukcji napięcia.

3. Poprawa samopoczucia: Floating może pomóc w łagodzeniu bólu mięśni i stawów, poprawie snu oraz zwiększeniu koncentracji i kreatywności.

4. Indywidualne doświadczenie: Każda sesja jest dostosowana do potrzeb klienta, zapewniając spersonalizowane podejście i maksymalny komfort.

Floating - Sesja relaksacyjna to unikalny produkt, który oferuje niezwykłe doznania relaksacyjne, poprawiając jakość życia i przynosząc korzyści dla zdrowia i samopoczucia.


MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ