Pomysł na prezent

Ferrari F12berlinetta - Maksymalna moc od Ferrari: Poznaj samochód marzeń i wykonaj testową jazdę na torze!

OstatniO zarejestrowana cena:

12 lutego 2024

749.00

>> PRZEJDŹ DO SKLEPU <<

Wyjątkowy prezent

Poznaj samochód marzeń, czyli Ferrari F12berlinetta i wykonaj testową jazdę na torze. To niewątpliwie najbardziej niesamowite auto ze stajni Ferrari. Na jego widok krew zaczyna szybciej płynąć w żyłach. Szyk i klasa z najwyższej półki! Parametry techniczne są naprawdę imponujące: prędkość maksymalna 340 km/h, moc silnika 740 KM. Rozsiądź się wygodnie w fotelu kierowcy i sprawdź, jak prowadzi się F12 po torze. Samochód klasy premium jest do Twojej dyspozycji, więc pokaż na co Cię stać!

Nikomu nie trzeba przedstawiać Ferrari. Model F12berlinetta wygląda wspaniale: zadziornie i sportowo. Nawet lekkie dodanie gazu powoduje jedyny w swoim rodzaju ryk, który jest nie do podrobienia. Każdy już z daleka potrafi rozpoznać czarnego rumaka. Marzysz, by spędzić w tym cacku choć chwilę Teraz nadarza się niepowtarzalna okazja - F12berlinetta czeka na torze wyścigowym gotowe do jazdy. Wsiądź do Ferrari i poczuj się wyjątkowo. Gaz do dechy i w drogę! Uwaga, możesz nawet nagrać film z przejazdu i wspominać niezapomniane chwile w Ferrari.

>> PRZEJDŹ DO SKLEPU <<

Ferrari F12berlinetta to samochód o maksymalnej mocy od Ferrari, który wyróżnia się swoimi kluczowymi cechami, korzyściami i unikalnymi punktami sprzedaży.


MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ