Pomysł na prezent

Fartuszek dla gotującego faceta - praktyczny gadżet na prezent, z kieszeniami na piwo i otwieraczem do butelek

OstatniO zarejestrowana cena:

12 lutego 2024

79.90

>> PRZEJDŹ DO SKLEPU <<

Wyjątkowy prezent

Fartuch do gotowania dla faceta idealny na prezent 

Mężczyzna w kuchni powinien być sobą – męski, dumny, że podjął się wyzwania i pewny, że z łatwością sobie z nim poradzi. Jeśli lubi praktyczne rozwiązania, to z pewnością doceni fartuszek dla gotującego faceta, którego kieszenie pomieszczą wszystkie rzeczy niezbędne podczas męskiego gotowania: piwo, ketchup, musztardę, telefon. Otwieracz do butelek mocowany na sznurku fartuszka dla mężczyzny zamyka listę przedmiotów, bez których gotować nie sposób. Dzięki fartuszkowi dla mężczyzny o plamach na ubraniu można zapomnieć – materiał nie przepuści żadnego płynu. Fartuszek dla gotującego mężczyznyna jaką okazję?

Fartuch kuchenny na urodziny faceta: bo doceni, że to właśnie Ty wyposażasz go w gadżet, który rozbawi towarzystwo przy zachowaniu maksimum użyteczności fartucha do gotowania.

Fartuch dla faceta na grilla: gospodarz domu, obejmując dowodzenie przy ruszcie, zasługuje na szacunek i piwo (zawsze pod ręką, dzięki licznym kieszeniom). Napis na fartuszku dla faceta: „Nie zadzieraj z gotującym facetem” mówi sam za siebie.

Fartuszek dla mężczyzny na Dzień Chłopaka: bo nic tak mężczyzny nie cieszy jak to, że kobieta poczuciem humoru się odznacza, i że na piwo nosem kręcić nie będzie.

Dla Taty: „kapitan statku” zasługuje na solidny fartuch do gotowania dla faceta– taki z przymrużeniem oka, ale i podkreślający rangę.

  • Uniwersalny rozmiar
  • Posiada 7 kieszeni: 3 na duże piwo, po jednej na małe piwo, telefon, ketchup i musztardę + otwieracz do butelek mocowany na sznurku- Duże kieszenie na piwo mieszczą butelki 0,5 l
  • Zapakowany w eleganckie czarne pudełko prezentowe
  • Wykonany z mocnej tkaniny
  • Nie przepuszcza płynu
  • Odporny na zabrudzenia
  • Łatwo się pierze i nie traci koloru
  • Materiał: 100% poliester- Wyprodukowano w Polsce

>> PRZEJDŹ DO SKLEPU <<

Fartuszek dla gotującego faceta to praktyczny i stylowy produkt, który zapewnia ochronę podczas gotowania. Jego główne cechy to:
1. Wykonany z wysokiej jakości materiałów, które są trwałe i łatwe do czyszczenia.
2. Posiada wiele praktycznych kieszeni, idealnych do przechowywania narzędzi kuchennych.
3. Regulowane paski umożliwiają dopasowanie do różnych rozmiarów ciała.
4. Wygodny i lekki, zapewniający swobodę ruchów podczas gotowania.
Korzyścią z używania tego fartuszka jest ochrona ubrań przed plamami i zabrudzeniami, a także zwiększenie wygody i funkcjonalności podczas przygotowywania posiłków. Jego unikalne punkty sprzedaży to męski design i dostępność w różnych kolorach i wzorach, które dodają stylu i charakteru w kuchni.


MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ