Pomysł na prezent

Dzień SPA dla Dwojga w Baltica SPA - Romantyczny relaks dla pary

OstatniO zarejestrowana cena:

12 lutego 2024

565.00

>> PRZEJDŹ DO SKLEPU <<

Wyjątkowy prezent

Spędźcie dzień w wyjątkowym miejscu, ciesząc się swoim towarzystwem oraz kompleksowym relaksem. Dzień w SPA dla Dwojga to niezwykła okazja, aby odpocząć i zregenerować organizm oddając się w ręce doświadczonych masażystów. Oprócz odżywczych zabiegów na ciało, będziecie mieli również nielimitowany czasowo dostęp do strefy Wellness wraz ze wszystkimi jej atrakcjami.

Niezwykła propozycja dla Par! Pakiet zabiegów SPA, które pozwolą w romantycznej atmosferze odnaleźć chwilę wytchnienia. Kąpiel bambusowa z hydromasażem rozbudzi Wasze zmysły pięknym aromatem, a masaż rozluźni mięśnie i odstresuje. Do Waszej dyspozycji będzie również strefa z saunami, łaźniami i tepidarium. Takie momenty warto celebrować z najbliższą osobą i czerpać radość z bycia razem.

>> PRZEJDŹ DO SKLEPU <<

Day SPA dla Dwojga w Baltica SPA to wyjątkowa oferta dla par, która zapewnia relaks i odprężenie. W ramach pakietu klienci mogą skorzystać z szerokiego wyboru luksusowych zabiegów spa, takich jak masaże, zabiegi na twarz i ciało, a także korzystać z basenów i saun. Dodatkowo, para może cieszyć się prywatnym jacuzzi oraz romantyczną kolacją przy świecach. Day SPA dla Dwojga w Baltica SPA to idealny sposób na spędzenie czasu razem, odzyskanie energii i wzmocnienie więzi.


MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ