Pomysł na prezent

Dzień pełen relaksu i urody w Baltica SPA - oferta dla Niej

OstatniO zarejestrowana cena:

12 lutego 2024

335.00

>> PRZEJDŹ DO SKLEPU <<

Wyjątkowy prezent

Czy chciałabyś spędzić jeden dzień, podczas którego doświadczysz pełni relaksu i oderwiesz się od wszystkich codziennych spraw Wybierz się do profesjonalnego studia SPA, gdzie czekają na Ciebie specjalnie przygotowane zabiegi na ciało oraz strefa Wellness. Do Twojej nieograniczonej dyspozycji będą łaźnie, sauny, tepidarium, grota śnieżna i jacuzzi. Do tego zabieg parafinowy na dłonie lub stopy i masaż kakaowy całego ciała. To będzie perfekcyjny dzień!

Day SPA to coś więcej niż pakiet zabiegów na ciało. To również odpoczynek dla ducha i okazja, aby wreszcie poświęcić czas dla swojej urody. Dzięki zabiegowi parafinowemu Twoje stopy lub dłonie przejdą regenerację, a masaż masłem kakaowym sprawi, że poczujesz błogie rozluźnienie. To jednak nie wszystko, bo do Twojej dyspozycji przez całą resztę dnia są strefy z łaźniami, saunami, natryskami wodnymi i hydromasażem. Czy można wymarzyć sobie lepszy sposób na relaks

>> PRZEJDŹ DO SKLEPU <<

Dzień w SPA dla Niej w Baltica SPA to doskonała propozycja dla kobiet pragnących relaksu i odprężenia. Ten wyjątkowy pakiet oferuje szeroki wybór zabiegów, takich jak masaż, kąpiel w jacuzzi, sauny i wiele innych. Dzięki temu można poczuć się odświeżoną i zrelaksowaną. Dodatkowo, personel Baltica SPA dba o każdy detal, zapewniając profesjonalną obsługę i przyjemną atmosferę. To idealny prezent dla bliskiej osoby lub doskonały sposób na spędzenie czasu dla samej siebie.


MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ