Pomysł na prezent

Popołudnie w Quale - Wyjątkowy deser i prosecco dla dwojga

OstatniO zarejestrowana cena:

12 lutego 2024

139.00

>> PRZEJDŹ DO SKLEPU <<

Wyjątkowy prezent

Drobna przyjemność potrafi sprawić, że dzień staje się o wiele lepszy. Wybierzcie się na słodki poczęstunek do Quale Restaurant w sercu Łodzi i przekonajcie się o tym osobiście. Skosztujcie deserów w tradycyjnym wydaniu lub tych bardziej wyszukanych. Puszysty sernik chałwowy lub mocno czekoladowy Lava Cake skradną Wasze serca. Do tego kieliszek wina musującego lub aromatyczna kawa. A wszystko to w eleganckim lokalu urządzonym w piwnicy fabrykanckiego pałacu.

Raz na jakiś warto pozwolić sobie na małe, słodkie co nieco. Zwłaszcza, kiedy ma ono postać wyśmienitego deseru serwowanego w eleganckiej restauracji, która co roku wyróżniana jest przez przewodnik Gault&Millau. Szef kuchni dba o to, aby sezonowo zmieniające się menu nawiązywało do wielokulturowości miasta, lecz nie zapomina również o nowoczesnych akcentach. To połączenie sprawia, że każde danie - również desery - zaskakują nie tylko smakiem, ale też formą podania. Aż chce się jeść oczami.

>> PRZEJDŹ DO SKLEPU <<

"Popołudnie w Quale - Deser i prosecco dla Dwojga" to wyjątkowy produkt, który oferuje niezapomniane doświadczenie dla pary. W ramach tego pakietu, klienci otrzymują pyszny deser oraz butelkę prosecco, które mogą cieszyć się razem. Główne cechy tego produktu to wysoka jakość deseru i wina, które są starannie dobrane, aby stworzyć idealne połączenie smakowe. Dodatkowo, unikalnym punktem sprzedaży jest romantyczna atmosfera, jaką można stworzyć podczas popołudnia spędzonego w Quale. To idealny sposób na celebrowanie miłości i tworzenie niezapomnianych wspomnień.


MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ