Pomysł na prezent

Degustacja whisky Single Malt: Odkryj bogactwo i różnorodność szkockich trunków w wyjątkowej atmosferze

OstatniO zarejestrowana cena:

12 lutego 2024

189.00

>> PRZEJDŹ DO SKLEPU <<

Wyjątkowy prezent

Bogactwo i różnorodność świata whisky jest fascynująca. Na jej smak wpływa wiele czynników takich jak rodzaj zboża, destylacji czy beczek w których leżakuje. Biorąc udział w degustacji whisky Single Malt skosztujesz pięciu kultowych szkockich trunków (takich jak Glenfiddich czy Ardbeg) dokonując ich oceny sensorycznej i przekonasz się o ich wyższości nad whisky mieszaną. W saloniku klubowym eleganckiego lokalu w Centrum Łodzi, poczujesz jakby wehikuł czasu przeniósł Cię do lat 20. XX wieku. Piwnica fabrykanckiego pałacu, wygodne fotele, zapach cygar, brzdęk szkła i … To wszystko sprawi, że spotkanie przebiegnie w wyjątkowej atmosferze.

Szklaneczka whisky to nieodłączny atrybut gentlemana zapisany w naszej świadomości przez rozmaite źródła popkultury. Jednak, aby zasłużyć sobie na miano mężczyzny z klasą, warto orientować się w jej rodzajach i sposobach degustacji. Biorąc udział w spotkaniu z whisky-sommelierem masz szansę połączyć przyjemne z pożytecznym - nie tylko skosztować wyjątkowych trunków Single Malt, ale też zdobyć wiedzę na ich temat. Każda z 5 rodzajów whisky, której będziesz miał okazję spróbować, pochodzi z innego regionu Szkocji. Naucz się dostrzegać subtelne różnice ich smaków i aromatów i czerp przyjemność z niepowtarzalnego smaku.

>> PRZEJDŹ DO SKLEPU <<

Degustacja whisky Single Malt to wyjątkowe doświadczenie dla miłośników whisky. Ta degustacja oferuje możliwość spróbowania różnych odmian whisky Single Malt, które są znane z wysokiej jakości i bogatego smaku. Główne cechy tego produktu to różnorodność whisky, które pochodzą z różnych destylarni i regionów, oraz możliwość poznania różnych stylów i aromatów. Degustacja whisky Single Malt pozwala na odkrywanie unikalnych smaków i zapachów, co sprawia, że jest to idealna propozycja dla osób poszukujących nowych doznań i chcących poszerzyć swoją wiedzę na temat whisky.


MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ