Pomysł na prezent

Buldożer Koparka RC H-Toys 1520 6CH 2.4 Ghz 1:18 - Zdalnie sterowany spychacz z metalową łyżką, światłami LED i efektami dźwiękowymi

OstatniO zarejestrowana cena:

12 lutego 2024

149.99

>> PRZEJDŹ DO SKLEPU <<

Wyjątkowy prezent

Buldożer Koparka RC H-Toys 1520 6CH 2.4 Ghz 1:18

 image

Zdalnie sterowany spychacz z metalową łyżką z precyzyjnie odwzorowanymi detalami oraz światłami led.

·         Zestaw zawiera: 

·         Spychacz

·         Kontroler sterujący,

·         Akumulator 4,8V 400mAh Ni-Cd,

·         Ładowarka USB

·         Instrukcja obsługi na opakowaniu

·         Wymiary: 15 cmx 35 cm x 15 cm

·         Dodatkowe: Efekty świetlne, Zasięg pilota ok. 40 m, 6 kanałów sterowania

·         Certyfikaty: CE

·         Sugerowany wiek: + 8 lat

·         Częstotliwość: 2,4Ghz

Koparkasterowana za pomocą pilota to świetna zabawa dla najmłodszych fanów maszyn budowlanych. Zapewni mu mnóstwo radości na wiele godzin.

Pojazd został wykonany z dbałością o najdrobniejszy szczegół. W kabinie znajduje się operator koparki. Ma on do dyspozycji kilka dźwigni - jak w prawdziwej maszynie.

Łyżka wykonuje ruchy za pomocą pilota niczym w prawdziwej koparce. Dodatkowo przy tych ruchach zabawka wydaje dźwięk oraz świeci. Maluch może ćwiczyć podbieranie, nabieranie i wysypywanie piasku oraz drobnych kamyczków.

Pilot pozwala sterować ruchami koparki. Mały operator może poruszać maszyną w przód i w tył oraz skręcać w prawo lub lewo. Korpus koparki można obracać tylko manualnie.

image

Koparka posiada spychacz ziemi, który można zdemontować. Dzięki solidnym gąsienicom sprzęt poradzi sobie nawet w trudnych warunkach. Wykonane z elastycznej gumy zapewniają przyczepność do śliskich powierzchni.

Pojazdy zdalnie sterowane wpływają pozytywnie na rozwój takich umiejętności jak kierowanie pojazdami, koncentracja, szybkość myślenia, zwinność oraz spryt. Zabawki RC są świetnym sposobem na wspólną zabawę w gronie innych dzieci - rodzeństwa czy rówieśników. Wpływa to również na rozwój interpersonalny malucha, który dzieli się z innymi swoją zabawką.

Zabawka posiada akumulator dzięki któremu maluch może bawić się bez końca! W zestawie znajduje się ładowarka.

image

 

>> PRZEJDŹ DO SKLEPU <<

Buldożer Koparka RC H-Toys 1520 6CH 27/40Mhz 1:18 to innowacyjny produkt, który oferuje wiele korzyści i unikalne cechy. Ten zdalnie sterowany buldożer koparka posiada 6 kanałów, co umożliwia precyzyjne sterowanie. Działa na częstotliwości 27/40Mhz, co zapewnia stabilne połączenie. Jego skala 1:18 sprawia, że jest idealny do zabawy wewnątrz i na zewnątrz.

Główne cechy tego produktu to:
1. Precyzyjne sterowanie: Dzięki 6 kanałom, można dokładnie kontrolować ruchy buldożera koparki, co zapewnia doskonałą zabawę.
2. Stabilne połączenie: Częstotliwość 27/40Mhz gwarantuje niezawodne połączenie między pilotem a buldożerem koparką.
3. Wielofunkcyjność: Ten model buldożera koparki oferuje wiele możliwości, takich jak podnoszenie, opuszczanie, obracanie i przesuwanie łyżki.
4. Skala 1:18: Dzięki odpowiedniemu rozmiarowi, ten buldożer koparka jest idealny zarówno do zabawy wewnątrz, jak i na zewnątrz.

Buldożer Koparka RC H-Toys 1520 6CH 27/40Mhz 1:18 to doskonały wybór dla miłośników zdalnie sterowanych pojazdów, którzy szukają precyzyjnego sterowania, stabilnego połączenia i wielofunkcyjności.


MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ