Pomysł na prezent

Brelok skrzynia biegów - funkcjonalny gadżet dla miłośników motoryzacji

OstatniO zarejestrowana cena:

12 lutego 2024

24.90

>> PRZEJDŹ DO SKLEPU <<

Wyjątkowy prezent

Breloczek ze skrzynią biegów - funkcjonalny gadżet

Lubisz funkcjonalne gadżety? Praktyczny brelok do kluczy czy pendrive w kształcie skrzyni biegów to strzał w 10! Jesteśmy przekonani, że przypadnie do gustu nie tylko miłośnikom czterech kółek, ale i wszystkim, którzy gubią klucze w czeluści torby czy plecaka. Gałka biegów jest ruchoma, więc w wolnej chwili można sobie poćwiczyć zmianę biegów. Skrzynia biegów - brelok to super gadżet, który może być miłym upominkiem dla znajomego, który właśnie zdał egzamin na prawko.

Gadżet w szczegółach:

 • brelok w kształcie skrzyni biegów
 • ruchoma gałka
 • materiał: plastik + metal
 • z metalowym kółkiem

  >> PRZEJDŹ DO SKLEPU <<

  Brelok skrzynia biegów to praktyczny gadżet, który pozwala na przechowywanie kluczy samochodowych w formie miniatury skrzyni biegów. Jego główne cechy to:

  1. Funkcjonalność: Brelok skrzynia biegów jest idealnym rozwiązaniem dla miłośników motoryzacji, umożliwiając przechowywanie kluczy samochodowych w wygodny i bezpieczny sposób.

  2. Estetyka: Wykonany z wysokiej jakości materiałów, brelok skrzynia biegów prezentuje się stylowo i atrakcyjnie, dodając charakteru do kluczy.

  3. Unikalność: Ten brelok jest nie tylko praktyczny, ale także unikalny. Jego nietypowy kształt skrzyni biegów wyróżnia go spośród innych breloków dostępnych na rynku.

  4. Doskonały prezent: Brelok skrzynia biegów może być również doskonałym prezentem dla pasjonatów motoryzacji, dodając odrobinę stylu do ich kluczy samochodowych.

  Podsumowując, brelok skrzynia biegów to funkcjonalny, estetyczny i unikalny gadżet, który idealnie nadaje się do przechowywania kluczy samochodowych i stanowi doskonały prezent dla miłośników motoryzacji.


  MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ