Pomysł na prezent

Brelok muzyka - skrzypce: Wyjątkowy gadżet dla melomanów i muzyków

OstatniO zarejestrowana cena:

12 lutego 2024

22.99

>> PRZEJDŹ DO SKLEPU <<

Wyjątkowy prezent

Muzyczny brelok, zapakowany w eleganckie pudełeczko z napisem Music is my life, to świetny pomysł na drobny upominek dla ludzi, którym ciągle coś w duszy gra, a muzyka jest nierozerwalnie związana z ich życiem. Muzyczny brelok kluczy sprawi, że obdarowana osoba często będzie Cię ciepło wspominać.
Brelok skrzypce świetnie będzie się prezentował przy kluczach osoby, która docenia piękno zapisu nutowego.

Gadżet w szczegółach:

  • brelok dla melomanów i muzyków: skrzypce
  • miły dla oka i praktyczny na co dzień
  • materiał: stop aluminium
  • wymiar: ok. 50 mm
  • kolor: srebrny
  • eleganckie opakowanie upominkowe

Wymiary (cm) 6,9x2,5x0,6

Opakowanie (cm) 12,1x5,3x2, pudełko kolor

Waga (g) 50

>> PRZEJDŹ DO SKLEPU <<

Brelok muzyka - skrzypce to innowacyjny gadżet dla miłośników muzyki. Jest to miniaturka skrzypiec, która może być używana jako brelok do kluczy. Główne cechy tego produktu to:

1. Realistyczny design: Brelok muzyka - skrzypce został starannie wykonany, aby przypominał prawdziwe skrzypce. Jest to idealny dodatek dla skrzypków i miłośników tego instrumentu.

2. Dźwięk skrzypiec: Ten brelok posiada wbudowany głośnik, który odtwarza realistyczne dźwięki skrzypiec. Można go używać jako przenośny odtwarzacz muzyki lub jako sposób na relaksujący dźwięk w dowolnym miejscu.

3. Praktyczność: Brelok muzyka - skrzypce jest nie tylko ozdobą, ale również funkcjonalnym narzędziem. Może być używany do przechowywania kluczy, co sprawia, że jest praktycznym i stylowym dodatkiem do codziennego użytku.

4. Doskonały prezent: Ten brelok jest idealnym prezentem dla skrzypków, muzyków lub osób zainteresowanych muzyką. Jego unikalny design i możliwość odtwarzania dźwięków skrzypiec sprawiają, że jest to oryginalny i osobisty upominek.

Brelok muzyka - skrzypce to nie tylko praktyczny gadżet, ale również wyjątkowy sposób na wyrażenie swojej pasji do muzyki.


MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ