Pomysł na prezent

BMW i8 - Poczuj elektryzującą przyjemność jazdy po torze z niesamowitym samochodem przyszłości!

OstatniO zarejestrowana cena:

12 lutego 2024

499.00

>> PRZEJDŹ DO SKLEPU <<

Wyjątkowy prezent

Wiesz, jaki jest znak rozpoznawczy BMW i8 To nowoczesność w każdym calu. Prawdziwy samochód przyszłości, którego niesamowita stylistyka przywołuje na myśl filmy science-fiction. Zajmij miejsce za kierownicą i delektuj się jazdą BMW i8 po torze. Karbonowa karoseria i hybrydowa technologia sprawiają, że auto jest zwinne na zakrętach i niezwykle zwrotne. Przyspiesza do 100 km/h już w 4,4 sekundy! Wykorzystaj potencjał tej sportowej hybrydy i wykonaj popisowe okrążenie w towarzystwie instruktora.

Designerskie nadwozie i zaawansowana technologia to duet, który potrafi onieśmielić niejednego fana motoryzacji. Zostań mistrzem efektownej szybkiej jazdy i poczuj elektryzującą przyjemność, zasiadając za kierownicą sportowego BMW i8! Dokładność niemieckich konstruktorów i wieloletnie doświadczenie, z którym trudno konkurować – BMW to rodzina ekstremalnie szybkich samochodów, które wiedzą jak wywołać przyjemny dreszcz adrenaliny. Nie zastanawiaj się ani chwili dłużej i wyjdź naprzeciw fantastycznej motoryzacyjnej przygodzie!

>> PRZEJDŹ DO SKLEPU <<

BMW i8 - jazda po torze (1 okrążenie) to wyjątkowe doświadczenie dla miłośników szybkiej jazdy. Ten sportowy samochód oferuje nie tylko niesamowitą moc, ale także innowacyjne technologie, które sprawiają, że jest on wyjątkowy. Dzięki połączeniu silnika spalinowego i elektrycznego, BMW i8 zapewnia imponujące osiągi i niskie zużycie paliwa. Jazda po torze pozwala poczuć pełnię potencjału tego samochodu, a jedno okrążenie to wystarczająco, by doświadczyć adrenaliny i emocji. BMW i8 to nie tylko samochód, to prawdziwe dzieło sztuki, które przyciąga uwagę swoim futurystycznym designem. Jeśli szukasz niezapomnianego doświadczenia i chcesz poczuć moc i elegancję w jednym, jazda po torze w BMW i8 jest idealnym wyborem.


MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ