Pomysł na prezent

Audi R8 - niezapomniana jazda po torze, przeżyj ekstremalne emocje!

OstatniO zarejestrowana cena:

12 lutego 2024

599.00

>> PRZEJDŹ DO SKLEPU <<

Wyjątkowy prezent

Ten samochód powstał z miłości do szybkiej jazdy po torze. Audi R8 V 10 Plus naprawdę pędzi jak szalone. Wiesz, co oznacza plus w jego nazwie To ukryte pod maską 610 koni mechanicznych. To właśnie one sprawią, że jest to jedno z najmocniejszych aut na torze. Niektórzy twierdzą, że to bliźniaczy model Lamborghini Huracana, którego zachwalać nie trzeba. Przejazd Audi R8 to będzie niezapomniana przygoda, szczególnie, że to właśnie Ty usiądziesz za kierownicą. Dociśnij lekko gaz i przeżyj niezapomnianą przygodę na torze.

Tor wyścigowy na którym z daleka połyskują najszybsze i najmocniejsze auta sportowe. A jedno z nich, czeka, byś zajął miejsce na fotelu kierowcy. Audi R8 nie ma sobie równych. Na torze osiąga zawrotne prędkości i zostawia konkurentów daleko w tyle. Jeśli chcesz poczuć ekstremalne emocje, prowadząc auto klasy premium, to ten voucher na jazdę Audi jest właśnie dla Ciebie!

>> PRZEJDŹ DO SKLEPU <<

Audi R8 - jazda po torze (1 okrążenie) to wyjątkowe doświadczenie dla miłośników szybkiej jazdy. Ten sportowy samochód oferuje niezwykłą moc i precyzję, zapewniając niezapomniane wrażenia z jazdy. Dzięki swojemu silnikowi V10 i napędowi na cztery koła, Audi R8 gwarantuje doskonałą przyczepność i dynamiczne osiągi. Jazda po torze pozwala poczuć adrenalinę i sprawdzić swoje umiejętności za kierownicą tego luksusowego auta. Audi R8 to połączenie elegancji, wydajności i technologii, które sprawiają, że jest ono niezwykle atrakcyjne dla entuzjastów motoryzacji.


MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ