Pomysł na prezent

Ariel Atom 4 - Ekstremalna jazda po torze (2 okrążenia) - Poczuj moc bolidu wyścigowego!

OstatniO zarejestrowana cena:

12 lutego 2024

499.00

>> PRZEJDŹ DO SKLEPU <<

Wyjątkowy prezent

Zobacz, jak prezentuje się jeden z najbardziej ekstremalnych samochodów na świecie. Ariel Atom to jeden z nielicznych, produkowanych na świecie pojazdów, który jest w stanie oddać wrażenie jazdy bolidem wyścigowym. Jego konstrukcja oparta jest na rurowej ramie, która gwarantuje bardzo niską masę, a co za tym idzie - kosmiczne przyspieszenie! Jazda Arielem po torze to świetna zabawa. Lekkość i silnik o mocy 320 koni mechanicznych to prawdziwe wyzwanie. Nie tak łatwo pokonać tego potwora. Gdy zajmiesz miejsce na fotelu kierowcy, poczujesz sportowe emocje!

Wspaniale się prezentuje i wspaniale się prowadzi. Odkryj jego wyjątkowość oraz ostry charakter i wybierz się w niezwykłą podróż. Przeżyj ekstremalne doznania podczas jazdy na torze wyścigowym. Przejażdżka bolidem Ariel Atom 4 to świetna zabawa dla tych, którzy lubią zaszaleć. Ten pojazd to rodzaj hybrydy - waga piórkowa z gokarta i moc samochodów wyścigowych. Tego nie da się porównać z żadnym innym autem, musisz to sprawdzić na własnej skórze. Wciśnij gaz do dechy i poczuj przyspieszenie wbijające w fotel. Głodny adrenaliny Wsiadaj!

>> PRZEJDŹ DO SKLEPU <<

Ariel Atom 4 - Jazda po torze (2 okrążenia) to niezwykłe doświadczenie dla miłośników szybkiej jazdy. Ten samochód sportowy odkrytego typu zapewnia niezapomniane emocje i maksymalną wydajność na torze. Atom 4 wyróżnia się swoją lekkością, osiągami i precyzją, co pozwala na dynamiczną i ekscytującą jazdę. Dzięki swojej minimalistycznej konstrukcji i silnikowi o dużej mocy, ten samochód zapewnia niezrównane przyspieszenie i zwrotność. Jazda po torze w Ariel Atom 4 to doskonała okazja do poczucia adrenaliny i odkrycia prawdziwych możliwości tego wyjątkowego pojazdu.


MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ