Pomysł na prezent

Bezpieczna i dyskretna antykradzieżowa saszetka Anti-Theft - idealna na targowiska, imprezy i podróże

OstatniO zarejestrowana cena:

12 lutego 2024

73.90

>> PRZEJDŹ DO SKLEPU <<

Wyjątkowy prezent

Czy zgubiłeś kiedyś dokumenty? Skradziono Ci portfel lub telefon? Boisz się nosić przy sobie większą ilość gotówki? Często przebywasz w zatłoczonych miejscach (tramwaj, autobus, pociąg)? Lubisz wybrać się na niedzielną giełdę czy targowisko?  Chcesz bezstresowo bawić się na koncercie czy innej masowej imprezie?

Jeśli na powyższe pytania odpowiedziałeś twierdząco, to musisz zaopatrzyć się w antykradzieżową saszetkę!

Pieniądze, dokumenty, telefon będzie bezpieczny nawet gdy będziesz przebywał w największym tłumie na targowisku, giełdzie, w pociągu czy też na masowej imprezie. Nie pozwól by złodziej miał łatwy dostęp do cennych rzeczy, które nosisz przy sobie!

Bądź sprytny i dyskretnyjak James Bond czy agent Tomek! Nie daj szans złodziejom czy innym ciekawskim osobom, wszystkie swoje cenne rzeczy trzymaj blisko przy sobie, ukryte przed wzrokiem niepożądanych osób. Praktyczna torba zawieszana na i pod ramieniem na rzepy, którą możesz schować pod marynarką czy swetrem, jak prawdziwy agent.Bezpiecznie przechowasz w niej swój telefon, smartfon, czy niewielki tablet, portfel, karty bankomatowe, dokumenty osobiste, długopisy, klucze czy kluczyki, okulary, słuchawki, odtwarzacze mp3, gps itd. Wykonana z trwałego, lekkiego i łatwego w utrzymaniu w czystości materiału świetnie sprawdzi się w wielu sytuacjach codzienych i w podróży. 

Gadżet w szczegółach:

  • praktyczna torba do ukrycia pod ubraniem na ważne drobiazgi
  • pomieści telefon, oieniądze, dokumenty, kluczyki itp.
  • wykonana z mieszanki nylonu
  • wymiar: 400x 100 x 50mm;
  • kieszonki wsuwane plus zapinane na zamek
  • mała kieszeń: 85 x 120mm; duża kieszeń 125 x 120mm; zapinana kieszeń 200 x 80 mm.

>> PRZEJDŹ DO SKLEPU <<

Antykradzieżowa saszetka Anti-Theft to innowacyjne rozwiązanie, które zapewnia ochronę przed kradzieżą i utratą wartościowych przedmiotów. Główne cechy tego produktu to:

1. Bezpieczeństwo: Saszetka posiada ukryte zamki błyskawiczne i wzmocnione materiały, które utrudniają dostęp dla potencjalnych złodziei.
2. Wygoda: Dzięki ergonomicznemu designowi i regulowanemu paskowi, saszetka jest wygodna w noszeniu i zapewnia łatwy dostęp do przechowywanych przedmiotów.
3. Praktyczność: Saszetka ma wiele kieszeni i przegródek, które pomagają w organizacji i bezpiecznym przechowywaniu telefonu, portfela, kluczy i innych wartościowych przedmiotów.
4. Wodoodporność: Materiał, z którego wykonana jest saszetka, jest wodoodporny, co chroni przechowywane przedmioty przed wilgocią i deszczem.
5. Uniwersalność: Saszetka Anti-Theft jest idealna do noszenia podczas podróży, wycieczek, festiwali czy codziennych aktywności, zapewniając spokój i bezpieczeństwo.

Antykradzieżowa saszetka Anti-Theft to niezastąpiony produkt dla osób, które cenią sobie bezpieczeństwo, wygodę i praktyczność w codziennym życiu.


MOGĄ CIĘ ZAINTERESOWAĆ