PREZENT NA DZIEŃ OJCA RANKING

Propozycje pomysłów na prezent na dzień Ojca

1

Kosz prezentowy - szybki prezent na dzień Ojca

3
Grapefruit slice atop a pile of other slices

Kosze prezentowe to bardzo popularne prezenty na niemal każdą okazje. W koszu znajdują się różne łakocie i pyszności takie jak praliny, czekoladki, ciastka, likiery, kawy czy herbaty, owoce oraz różne inne, wybór jest naprawdę spory. Kosz prezentowy na dzień Ojca to bardzo dobry wybór i Tata na pewno będzie bardzo zadowolony!

PRZEŚLIJ KOSZ PREZENTOWY
2

Kosz z owocami - zdrowy upominek dla Taty

1
Grapefruit slice atop a pile of other slices

Kosz owocowy to bardzo zdrowy i pomysłowy prezent. Wybór owoców jest bardzo duży - ananas, granaty, kiwi, jabłka, winogrona, pomarańcze, mango, nektarynki, kokosy, truskawki, jagody i wiele innych. Do zestawu można dodać migdały lub suszone owoce, nalewkę owocową lub sok np: z granatów.

WYŚLIJ KOSZ OWOCOWY
3

Skrzynka prezentowa - elegancki prezent na dzień Ojca

1
Skrzynka z prezentami na dzień Matki

Drewniana skrzynka prezentowa to alternatywny wybór dla koszy prezentowych. Skrzynka po skonsumowaniu prezentu może służyć jako skrzyneczka na rzeczy osobiste, albo jako skrytka schowana gdzieś w szufladzie. Na zestaw prezentowy najczęściej składa się różnego rodzaju alkohol i słodycze, najczęściej czekoladki. Za pośrednictwem poczty kwiatowej skrzynkę prezentową możesz wysłać bezpośrednio do obdarowanej osoby. To szybki i prosty prezent nie tylko na dzień Ojca ale też na wszystkie inne okazje.

WSZYSTKIE SKRZYNKI UPOMINKOWE

All 3 questions completed!


Share results:

PREZENT NA DZIEŃ OJCA RANKING

Want more stuff like this?

Get the best viral stories straight into your inbox!
Don`t worry, we don`t spam