PREZENT NA DZIEŃ MAMY RANKING

Propozycje pomysłów na prezent na dzień Mamy!

1

SKRZYNKA PREZENTOWA - NADAJ W DOWOLNE MIEJSCE

5
Skrzynka z prezentami na dzień Matki

Drewniana skrzynka prezentowa to alternatywny wybór dla koszy prezentowych. Skrzynka po skonsumowaniu prezentu może służyć jako skrzyneczka na rzeczy osobiste, albo jako skrytka schowana gdzieś w szufladzie. Na zestaw prezentowy najczęściej składa się różnego rodzaju alkohol i słodycze, najczęściej czekoladki. Za pośrednictwem poczty kwiatowej skrzynkę prezentową możesz wysłać bezpośrednio do obdarowanej osoby. To szybki i prosty prezent nie tylko na dzień Mamy ale też na wszystkie inne okazje.

WSZYSTKIE SKRZYNKI UPOMINKOWE
2

KOSZ PREZENTOWY - KOSZE PREZENTOWE NA DZIEŃ MATKI

2
Grapefruit slice atop a pile of other slices

Kosze prezentowe to bardzo popularne prezenty na niemal każdą okazje. W koszu znajdują się różne łakocie i pyszności takie jak praliny, czekoladki, ciastka, likiery, kawy czy herbaty, owoce oraz różne inne, wybór jest naprawdę spory. Kosz prezentowy na dzień Matki to bardzo dobry wybór i Mama na pewno będzie bardzo zadowolona!

PRZEŚLIJ KOSZ PREZENTOWY
3

NADAJ KWIATY ONLINE W DOWOLNE MIEJSCE NA ŚWIECIE

2
Grapefruit slice atop a pile of other slices

Dzięki usłudze poczta kwiatowa możesz wysłac wybranej osobie kwiaty w dowolnym miejscu na świecie. Kwiaty to najlepszy i najprostrzy sposób na obdarowanie Mamy w dniu jej święta. Prezent na dzień Matki w postaci kwiatów to najlepszy wybór zwlaszcza wtedy kiedy dzielą Was kilometry.

PRZEŚLIJ KWIATY
4

KOSZ OWOCOWY - PRZEŚLIJ MAMIE OWOCE W DNIU JEJ ŚWIĘTA

3
Grapefruit slice atop a pile of other slices

Kosz owocowy to bardzo zdrowy i pomysłowy prezent. Wybór owoców jest bardzo duży - ananas, granaty, kiwi, jabłka, winogrona, pomarańcze, mango, nektarynki, kokosy, truskawki, jagody i wiele innych. Do zestawu można dodać migdały lub suszone owoce, nalewkę owocową lub sok np: z granatów.

WYŚLIJ KOSZ OWOCOWY

All 4 questions completed!


Share results:

PREZENT NA DZIEŃ MAMY RANKING

Want more stuff like this?

Get the best viral stories straight into your inbox!
Don`t worry, we don`t spam